Hledáme pro Vás nové cesty ke vzdělávání

Jste odbornicemi ve svém oboru, a proto je nám jasné, jak důležité je pro Vás neustálé vzdělávání. Připravili jsme pro Vás několik cest, které Vám pomohou najít přesně to, co hledáte a současně dovolí si učení užívat.
Ing. Denisa Novotná Schneiderová - manažerka pro vzdělávání

Aktuální školení pro vás

Otevřít detail semináře

Cena: ZDARMA

Čistý ANTI-AGE

Ukázkový seminář pro kosmetičky s možností přidání kompletního ošetření z oblasti inovativní kosmetiky, odzkoušené na stovkách spokojených zákaznic a jejich různorodě citlivých pletích. Možnost nákupu ANTI-AGE ošetření s výjimečným vypínacím efektem a jedinečným bonusem.


Termíny a místo:
27. 9. 2019 | Praha
7. 11. 2019 | Ostrava
8. 11. 2019 | Brno
15. 11. 2019 | Praha

Otevřít detail semináře

Cena: 1 800 Kč

Kosmetické ingredience vs. ruce kosmetičky

Seminář týkající se složení kosmetických přípravků, na kterém si bereme za cíl vám usnadnit rozpoznat jednotlivé obsahové složky kosmetiky, porozumět jejich účinku na pokožku a také ukázat případná rizika spojená s jejich užíváním. Přínosný je všem kosmetičkám bez ohledu na značku, se kterou spolupracují a je veden prakticky na skutečných příkladech ze života. Za účast na tomto semináři získáte certifikát a knihu INCI určenou pro posouzení obsahových látek v kosmetice.


Termíny a místo:
18. 10. 2019 | Praha

Otevřít detail semináře

Cena: 1 200 Kč

Unikátní péče o pleť SkinIdent

Poznejte blíže celosvětově první a doposud jedinou kosmetickou řadu SkinIdent, jejíž unikátnost spočívá v účinku a složení, které je tvořeno pouze z látek tělu vlastních. Seminář je vyhrazen pouze pro exkluzivní kosmetické salony Dr. Baumann splňující podmínky určené samotným výrobcem.


Termíny a místo:
26. 9. 2019 | Praha

Otevřít detail semináře

Cena: 1 200 Kč

VIP akademie

Každoroční pravidelné setkání spolupracujících salonů se značkou Dr. Baumann plné skvělých lidí, zajímavých osobností a novinek nejenom z oblasti kosmetiky.


Termíny a místo:
11. 10. 2019 | Praha

Otevřít detail semináře

Cena: 1 800 Kč

Dr. Baumann MakeUP Workshop

Vstupte do světa profesionálního líčení s minerálním make-upem Dr. Baumann, kdy budete mít možnost poznat veškeré jeho výhody, naučít se technikám správného nanášení a projít si potřebné základy oboru vizážistiky.


Termíny a místo:
25. 10. 2019 | Praha

Otevřít detail semináře

Cena: 1 200 Kč

Citlivá pleť

V dnešní době není citlivá kůže nijak výjimečnou záležitostí. Proto jí věnujeme celý seminář, který doplňujeme o problematiku kožních onemocnění typu periorální dermatitidy, růžovky, kuperózy a dalších onemocnění, kde klademe důraz na jejich podrobnější popis a ukázku charakteristických znaků na fotografiích. Současně vám poradíme, jak s nimi na kosmetickém saloně naložit a také sdělíme ideální produkty pro jejich domácí ošetření. 


Termíny a místo:
20. 3. 2020 | Praha

Otevřít detail semináře

Cena: 1 200 Kč

Ideální ANTI-AGE péče pro 3 generace

Ideální ANTI-AGE péče pro 3 generace nemůže být stejná! Popovídejte si s námi o těchto rozdílech a poznejte, k jakým změnách dochází, které ingredience jsou nejúčinnější, jaké výrobky nejlépe používat a proč zvolit specifická ošetření pro danou generaci. Praktické tipy jsou samozřejmostí.


Termíny a místo:
5. 6. 2020 | Praha

Otevřít detail semináře

Cena: 1 200 Kč

Nečistá pleť

Seminář vedený k podrobné diskuzi týkající se salonních ošetření a pravidelné domácí péče o nečistou pleť se zaměřením na kožní onemocnění akné. Dbáme na podrobný popis příčin vzniku tohoto onemocnění, příznaků a s ním spojených viditelných následků na kůži. Můžete se tedy těšit na pořádnou dávku informací, jak z teorie, tak i praxe.


Termíny a místo:
18. 9. 2020 | Praha