Hledáme pro Vás nové cesty ke vzdělávání

Jste odbornicemi ve svém oboru, a proto je nám jasné, jak důležité je pro Vás neustálé vzdělávání. Připravili jsme pro Vás několik cest, které Vám pomohou najít přesně to, co hledáte a současně dovolí si učení užívat.
Ing. Eva Ringlová - Manažerka pro vzdělávání

Aktuální školení pro vás

Otevřít detail semináře
Cena: 1 500 Kč

Bezpečná a účinná péče o pleť Dr. Baumann

Seznámení se s jedinečnou kosmetikou bionomické kvality, která je určena výhradně pro práci a prodej přes kosmetické salony. Na semináři budete mít možnost na vlastní kůži poznat jednotlivé výrobky Dr. Baumann a dozvědět se o nich více informací, jak z oblasti účinných látek, tak i praktických tipů k jejich použití. Prozradíme vám také podobu opravdového a účinného ošetření Anti-Age společně s veškerými výhodami spolupráce se společností Inspiring Beauty. Účastí na tomto semináři obdržíte certifikát a dárek formou produktů. V případě uskutečnění Startovací objednávky DR. BAUMANN do 3 měsíců od účasti na tomto semináři získáte bonus v hodnotě 2500 Kč nebo 4500 Kč v závislosti na typu startovací objednávky.


Termíny a místo:
30. 11. 2018 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 800 Kč

Dr. Baumann MakeUP Workshop

Vstupte do světa profesionálního líčení s minerálním make-upem Dr. Baumann, kdy budete mít možnost poznat veškeré jeho výhody, naučít se technikám správného nanášení a projít si potřebné základy oboru vizážistiky.


Termíny a místo:
2. 11. 2018 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

Workshop Salon Manager

Přijďte si s námi společně projít a sami vyzkoušet veškeré výhody aplikace Salon Manager. Spravování databáze klientů online, vedení osobního skladu nebo okamžité poradenství v oblasti postupu ošetření i domácí péče se pro Vás s touto aplikací stane jednoduchou záležitostí.  Zaručujeme, že si ji velmi rychle zamilujete a nebudete ji chtít dát nikdy z ruky, protože Vám celkově usnadní a zpřehlední práci na saloně.


Termíny a místo:
23. 11. 2018 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

Unikátní péče o pleť SkinIdent

Poznejte blíže celosvětově první a doposud jedinou kosmetickou řadu SkinIdent, jejíž unikátnost spočívá v účinku a složení, které je tvořeno pouze z látek tělu vlastních. Seminář je vyhrazen pouze pro exkluzivní kosmetické salony Dr. Baumann splňující podmínky určené samotným výrobcem.


Termíny a místo:
7. 12. 2018 | Praha