Hledáme pro Vás nové cesty ke vzdělávání

Jste odbornicemi ve svém oboru, a proto je nám jasné, jak důležité je pro Vás neustálé vzdělávání. Připravili jsme pro Vás několik cest, které Vám pomohou najít přesně to, co hledáte a současně dovolí si učení užívat.
Ing. Eva Ringlová - Manažerka pro vzdělávání

Aktuální školení pro vás

Otevřít detail semináře
Cena: 1 800 Kč
Obsazenost: 90%

Kosmetické ingredience vs. Ruce kosmetičky

Seminář týkající se složení kosmetických přípravků, na kterém si bereme za cíl vám usnadnit rozpoznat jednotlivé obsahové složky kosmetiky, porozumět jejich účinku na pokožku a také ukázat případná rizika spojená s jejich užíváním. Přínosný je všem kosmetičkám bez ohledu na značku, se kterou spolupracují a je veden prakticky na skutečných příkladech ze života. Za účast na tomto semináři získáte certifikát a knihu INCI určenou pro posouzení obsahových látek v kosmetice.


Termíny a místo:
20.04.2018 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 500 Kč
Obsazenost: 50%

Bezpečná a účinná péče o pleť Dr. Baumann

Seznámení se s jedinečnou kosmetikou bionomické kvality, která je určena výhradně pro práci a prodej přes kosmetické salony. Na semináři budete mít možnost poznat na vlastní kůži jednotlivé výrobky Dr. Baumann a dozvědět se o nich více informací, jak z oblasti účinných látek, tak i praktických tipů k jejich použití. Prozradíme vám také podobu opravdového a účinného ošetření Anti-Age společně s veškerými výhodami spolupráce se společností Inspiring Beauty. Účastí na tomto semináři obdržíte certifikát a dárek formou produktů. V případě uskutečnění Startovací objednávky DR. BAUMANN do 3 měsíců od účasti na tomto semináři získáte bonus v hodnotě 2500 Kč nebo 4500 Kč v závislosti na typu startovací objednávky.


Termíny a místo:
25.5. 2018 | Praha

Přihlásit se na seminář
Cena: 1 200 Kč
Obsazenost: 40%

Inovovaný produktový seminář řady Dr. Baumann

Opakování filozofie značky Dr. Baumann a správného použití produktů Anti-Age, doplněné o postupy s praktickými tipy pro ošetření, kdy je vyhrazen čas pro řešení konkrétních otázek a problémů na Vašem saloně. Pozornost je rovněž věnována správnému a efektivnímu doporučení domácí péče a upevnění znalostí ingrediencí při čtení složení výrobků (rozbor na skutečných příkladech). Součástí semináře je ukázka veškerých produktů řady Dr. Baumann MakeUP. Za účast na semináři získáte certifikát a další hodnotné materiály.


Termíny a místo:
23.3.2018 | Praha

Přihlásit se na seminář
Cena: 1 200 Kč
Obsazenost: 48%

Ideální ANTI-AGE péče pro 3 generace

…nemůže být stejná! Popovídejte si s námi o těchto rozdílech a poznejte, k jakým změnách dochází, které ingredience jsou nejúčinnější, jaké výrobky nejlépe používat a proč zvolit specifická ošetření pro danou generaci. Praktické tipy jsou samozřejmostí. Za svou účast na semináři obdržíte certifikát a další hodnotné materiály.


Termíny a místo:
08.06.2018 | Praha

Přihlásit se na seminář
Cena: 1 200 Kč
Obsazenost: 30%

Citlivá pleť

V dnešní době není citlivá kůže nijak výjimečnou záležitostí. Proto jí věnujeme celý seminář obohacený o problematiku kožních onemocnění typu seboroické a periorální dermatitidy, růžovky, kuperózy a dalších onemocnění, kde se bude klást důraz na jejich podrobnější popis a ukázku charakteristických znaků na fotografiích. Dále vám poradíme, jak s nimi na kosmetickém saloně naložit a také sdělíme ideální produkty pro jejich domácí ošetření. Součástí semináře je ukázka ošetření. Za účast na semináři získáte certifikát a jiné hodnotné materiály.


Termíny a místo:
18.05.2018 | Praha