Přednášející

Ing. Denisa Novotná Schneiderová

Před čtyřmi lety Denisa přešla ze strany spotřebitele kosmetiky na tu druhou. Potkala se totiž s kosmetikou, která ji oslovila nejen jednoduchými nadčasovými linkami svých lahviček a dóz, ale především naprosto odlišným složením a hlavně dlouhodobým efektem. Od té doby se snaží načerpané informace, zkušenosti a radost z nich předávat dál. Udělejte si čas a přijďte, aby tu radost mohla předat i Vám.

Přednáší na seminářích:

Denisa Brezáni, Kosmetický salon DR. BAUMANN

Denisa zaznamenala prvotní impuls pracovat s kosmetikou již na střední škole, kdy ji trápilo akné a zároveň chtěla být také tak krásně nalíčená jako ženy na titulcích časopisů. Později se k tomu přidala radost z každé změny a jedinečnosti pleti. Protože pleť je odrazem našeho vnitřního já. Když vidí na svých klientkách pozitivní změnu po ošetření a při dlouhodobé péči, dává jí to smysl a jistotu. Po letech zkušeností s různými značkami a přístrojovými ošetřeními se její srdcovou záležitostí stala značka kosmetiky DR. BAUMANN. Dovolte, aby se stala i tou vaší.

Přednáší na seminářích:

RNDr. Kateřina Šafaříková, Ph.D.

Kateřina vystudovala obor Biochemie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Během studia pracovala na Akademii věd. Přednášela na místních i zahraničních kongresech, byla na vědeckých stážích v Miláně a Kodani. Dále pracovala pro společnost vyrábějící zdravotnické prostředky a mimo jiné se účastnila i procesu vývoje krémů. Nyní pracuje pro farmaceutickou společnost, kde působí v oddělení jištění jakosti a stará se o dodržování správné výrobní praxe.

Přednáší na seminářích:

MÁTE JAKÝKOLIV DOTAZ?

Pak nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem anebo tímto formulářem. Jsme tu pro Vás.